Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

 
Nasz dom wypoczynkowy znajduje się w zacisznym miejscu przy ulicy Pardałówka, wokoło którego znajduje się dużo zielonej przestrzeni. Każdy zachwycony będzie pięknym widokiem naszych polskich Tatr, które są widoczne w całej okazałości.
 
 
Oferujemy Państwu pokoje 2,3,4-osobowe. Na 3 pokoje przypadają 2 łazienki na korytarzu. Pozostałe pokoje posiadają własne łazienki. Wszystkie pokoje wyposażone są w TV, radio, ręczniki. Na życzenie Gości w czasie pobytu sprzątamy w pokojach. Istnieje możliwość skorzystania z pralki automatycznej.
  I piętro - 2 pokoje
 
 
   
  II piętro - 3 pokoje
 
 
 
Do dyspozycji Gości jest w pełni wyposażona kuchnia wraz z jadalnią. W obrębie posesji znajduje się parking. Wokół domu jest duży ogród, z możliwością grillowania.
 
   
 
Znajdujemy się około 2 km od dworca PKS i PKP oraz 2km od Krupówek (przywozimy Gości z dworca). Nasz dom to świetna baza wypadowa w Tatry ze wszystkimi znanymi szlakami turystycznymi.
 
W pobliżu znajdują się:
- 500m wyciąg Pardałówka wraz z wypożyczalnią sprzętu sportowego
- 800m wyciąg na Antałówce
- 1km do wyciągu na Nosalu(kursują busy)
- 1,5 km do lodowiska
- 15min. piechotą na basen
- od 100 do 200 m karczmy regionalne z kapelą góralską

 
W pobliżu Hotel Skalny z basenem i spa oraz Aquapark. W sąsiedztwie posesji znajdują sie sklepy spożywcze. Jest możliwość organizacji wyjazdów z przewodnikiem.

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

  

Home | Oferta | Atrakcje | Kontakt | Mapa
© Zakopane - pokoje gościnne Małgorzata Miętus
Realizacja: Verakom - projektowanie stron